Chcete tenisky, které budou v souladu se současnými trendy, ale zároveň vyniknou svým jedinečným designem? Boty, které budou kompromisem mezi pohodlím při chůzi a stylovým vzhledem, kde bude poměr ceny a kvality přiměřený? Řešení, které kombinuje všechny požadované vlastnosti, je bezesporu obuv Skechers. Existuje hned několik důvodů, proč byste měli mít doma alespoň jeden pár této výjimečné americké obuvi.

Skechers shoes – historii značky

Historie obuvi Skechers začala v Kalifornií v roce 1992. V současné době se dokonce říká, že Skechersy definovaly americký styl obuvi 90. let. V této době se značka těšila velkému zájmu především USA. Jen rok po svém založení začala expanze na zahraniční trhy, aby dosáhla současného impozantního počtu 95 obchodů, z nichž první a nejdůležitější je obchod v New Yorku na Times Square.
Ačkoli se v Česku objevila obuv Skechers nedávno, těší se již velké oblibě. Existuje hned několik důvodů, proč mít tyto boty doma.

 

5 důvodů proč nosit Skechers

 

1. Unikátní design

Různé barvy, originální tisky a nejmódnější styl. Tyto tři termíny dokonale popisují boty Skechers, které udržují krok s neustálými změnami ve světě módy.

2. Pohodlí při chůzi

Značka se zaměřuje na moderní technologie, které se v botách používají, aby zajistily maximální pohodlí při chůzi. Proto se při výrobě obuvi Skechers používají ty nejlepší materiály a moderní řešení, která ovlivňují pohodlí, včetně:
Memory Foam – stélka ze speciální pěny, která se přizpůsobuje tvaru nohy,
Resalyte Cushioning – speciální vnitřní podešev, která pohlcuje nárazy a uvolňuje chodidlo,
Ortholite – stélka, která zaručuje pohodlí chodidla i v horkých dnech a během intenzivního tréninku,
Skechers Egineered Mesh – unikátní technologie, díky níž jsou boty extrémně lehké a vzdušné.

3. Boty pro každého

Skechers má ve své kolekci jak sportovní boty, tak vycházkovou obuv. Díky tomu si každý může vybrat to co potřebuje.

4. Značka se zkušenostmi

Skechers je značka s 20letými zkušenostmi. Mnohaletá činnost umožňuje společnosti čerpat ze svých bohatých zkušeností, a tak se intenzivně rozvíjet. Kromě toho značka neustále hledá nové inspirace a používá k výrobě svých bot novější technologie.

5. Lákavá cena

Nízká cena je jedním z faktorů, kterou firma Skechers válcuje svojí konkurenci. Kupte si nové boty, které jsou v Americe hitem a objevte nový rozměr pohodlné obuvi.

Tenisky Skechers najdete v eshopu eobuv.cz