Jste připraveni zjistit, jaké boty jsou trendy pro letošní sezónu? Tommy Hilfiger přichází s unikátní kolekcí bot pro jaro/léto 2019. Proto tři dva, … už není čas, startujeme!

Dnes si do svého slovníku nejvíc trendy bot od TH přidáme pojmy jako Ugly boots, Runner boots, Slide pantofle, Sneakers tenisky a tákto bychom mohli pokračovat, až by nám řádky nevystačily.

Letošní sezóna návrhářům opravdu povedla. Ať už jsme zmínili několik pojmů, které vychází z minulosti, nebo teprve dávají směr k novým trendům, značka Tommy Hilfiger se odprostila od své pověstné trikolory a dala párům i jiné, netradiční barvy.

Ale nebojte! Mezi těmito kousky najdete i spousty tradičných párů, které na první pohled dávají najevo, o jakou značku se jedná!

Vybavte se na léto tím nejlepším, co značka Tommy Hilfiger nabízí. Slaďte se i se svou druhou polovičkou a vyražte na krásnou dovolenou. Náš e-shop na na celou sezónu 2019 připraven. Proto neváhejte a mrkněte se, jaké úžasné kousky si u nás můžete pořídit.

Móda a styl je hodně oblíbené téma. Každá žena se snaží být krásná a mi Vám zkusíme pomoci. Přinášíme videa z přehlídek, tipy na oblečení, které by Vás mohlo zaujmout a spousty dalšího.

Zapojte se do dění a zanechte pod příspěvkem komentář, nebo názor.