Maminky, pojďte si s námi zacvičit během svého těhotenství i po porodu s dětmi, ať se cítíte fit a příjemně. V sérii videí, které jsme pro Vás s Hamánkem a s fyziotrenérkou Terezou Michálkovou připravili si ukážeme, jak na zdravé cvičení i z pohodlí Vaše domova. Začínáme.

Podívejte se, jak na správné brániční dýchání, které aktivuje bránici a pánevní dno, což je velmi důležité i v období po porodu.

Nepřeceňujte své síly a cvičte tak, aby Vám to bylo stále příjemné. Frekvence opakování cviků je jen doporučením. Poslouchejte své tělo, sama nejlépe víte, co je pro Vás a Vaše miminko to nejlepší a v případě pochybností konzultujte svůj stav s lékařem.

Pro stávající, nebo budoucí maminky máme připravené stovky videí. V jednotlivých příspěvcích naleznete rady, tipy a triky, jak zvládnout přípravu na nový přírůstek do rodiny, jaká výbavička je potřeba, co a jak bude potřeba připravit. Nezapomněli jsme ani na stávající maminky, které na portálu naleznou příspěvky, které jim snad pomohou zvládat strasti a problémy s capartem jakéhokoliv věku. Budeme rádi, pokud zanecháte pod ppříspěvkem komentář, jak Vám příspěvek třeba pomohl, nebo zanechat doplňující informace. Určitě tím pomůžete nejedné mamince… holcina.cz