Je to teprve pár týdnů, co jsme si pro vás připravili zcela novou značku. Její název je opravdu jak z módní říše – Moodo! A že jí neznáte? Nevíte, co nabízí? Žádný strach. Od toho jsme tady, protože tuto moodní značku pro vás máme jako první!

Značka Moodo vznikla před deseti lety a za tu dobu se vyšplhala až na jedničku dámského oblečení v Polsku. V současné době má více jak 130 obchodů a vzhledem k takovéto popularitě se dostává i do zahraničí.

A my. My jsme nesmírně rádi, že jsme pro vás získali další značku kvalitního, dámského oblečení za velmi příznivé ceny. Teď vás určitě zajímá, jaké kousky jsme si pro vás připravili. No, to budete valit oči.

Moodo nabízí šaty, sukně, saka, halenky, trička a dokonce i módní doplňky… Uf! A kromě tohoto výčtu má ve svém repertoáru spousty barevných kombinací, vzorů ale i střihů. Tak moc, že si opravdu vybere každá z vás.

Móda a styl je hodně oblíbené téma. Každá žena se snaží být krásná a mi Vám zkusíme pomoci. Přinášíme videa z přehlídek, tipy na oblečení, které by Vás mohlo zaujmout a spousty dalšího.

Zapojte se do dění a zanechte pod příspěvkem komentář, nebo názor.