Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Converse, Desigual, Anekke,.. To všechno jsou značky, které znáte, a proto jsme se rozhodli zopakovat tak úspěšnou FASHION SHOW. Nové kolekce, netradiční vzory, barvy a kousky. Nové video, nové prostředí a hlavně jedno velké, krásné představení..

Že se nedá udělat módní přehlídka na cestičce v krasném parku? Věřte, že dá! Ještě když k tomu přídáme neskutečnou krásu v podobě novinek na Different.cz. Stojí to za to. Ale v dnešním dílu nové DifferentTV nenajdete jen krásu, ale také řadu novinek.

Ano novinky! To u nás nejsou jen nové kolekce a kousky, které již nyní můžete vidět na našem e-shopu. Ale i nová značka, která má opravdový příběh – SIMPO příběh. Ještě vám nebudeme prozrazovat detaily, ale máte se rozhodně na co těšit. A proč jsme si tak jistí? Mrkněte na video, ty kousky opravdu jen září.

Naše Fashion Show se snažíme vždy pojmou trochu netradičně a přesto poutavě. Věříme, že i tentokrát se trefíme do vašeho vkusu.

Móda a styl je hodně oblíbené téma. Každá žena se snaží být krásná a mi Vám zkusíme pomoci. Přinášíme videa z přehlídek, tipy na oblečení, které by Vás mohlo zaujmout a spousty dalšího.

Zapojte se do dění a zanechte pod příspěvkem komentář, nebo názor.