Kitl Eligin BIO je zázvorový koncentrát.
Zázvor se používá na posílení imunity, zajištění normální funkce trávicího a oběhového systému i k udržení normální hladiny cukru a tuků v krvi.

Zázvor je velmi stará kulturní rostlina. Chemické složení zázvoru je velmi komplexní, obsahuje cca 400 odlišných složek, z hlediska chemického těmi hlavními aktivními složkami jsou gyngeroly a shogaoly. Zázvor se především používá jako antiemetikum, to znamená látka, která snižuje pocit na zvracení a samotné zvracení. Může se použít při mořské nemoci, nevolnosti při cestování a četné studie prokazují pozitivní účinky během chemoterapie kde snižuje pocity na zvracení. U diabetiku 2 stupně je zázvor schopen snížit hladinu krevních tuku i hladinu cukru v krvi.

Zázvor a jeho složky se nekumulují v organizmu, proto můžete zázvor užívat dlouhodobě.

 

Eligin je extra silný zázvor

• Ideální na podporu imunity
• Vyrobený z kvalitního BIO zázvoru
• S vysokým množstvím účinných látek
• Obohacený o vitamín C pro posílení účinku zázvoru
• Ve speciálních kapslích pro potlačení pálivé chuti
• Vyvinutý předními českými vědci

holcina.cz Vám přináší rady, tipy a triky v oblasti zdraví a fitness. Pokud hledáte inspiraci, jak zlepšit všeobecnou tělesnou kondici, celkovou zdatnost, zlepšení držení těla, zlepšení konceptu postavy jste na správném místě. Najdete zde veškeré informace včetně dietních jídel a doporučení v oblasti správné výživy.

Zapojte se do dění a zanechte pod příspěvkem komentář, nebo názor.