Natočila jsem pro vás, jak si připravuji nehet, než na něj dám gel. Tento postup je stejný i pokud aplikujete jen gel lak bez gelu rovnou na přírodní nehet a platí i pro modeláž akrylovou.

Zase je to jen můj postup, jak to funguje mně, nehty mám bez odchlipů a odfuků, nicméně tento postup by měl fungovat všem, pokud se provede správně.

Je potřeba dát pozor, abyste svůj přírodní nehet neobrousili příliš moc, stačí opravdu jen ta nejhornější vrstvička a spíš než broušení bych to nazvala “zbavování lesku” nehtu, protože je potřeba fakt jenom opatrně zvrchu, ale zato velmi důkladně, kde budete mít obroušeno špatně, tam se vám nehet s největší pravděpodobností odlípne.

Tento postup já osobně aplikuji i když si nehty doplňuji, kdy ale samozřejmě nehet brousím jen těch prvních pár milimetrů od kůžičky, tam, kde je odrost.

Všechny ostatní nehty, jak je vidíte ve videu, za sebou mají jen obroušení barvy, ještě jsem je zkracovala a samozřejmě doplňovala a upravovala tvar, takže se nelekejte, že by takhle vypadaly běžně. 😀

holcina.cz Vám přináší rady, tipy a triky v oblasti kosmetiky a líčení. Pokud hledáte inspiraci, hledáte recenze a hodnocení na kosmetické přípravky, jste na správném místě. Najdete zde veškeré informace včetně různých doporučení.

Zapojte se do dění a zanechte pod příspěvkem komentář, nebo názor.