Víte, že boty Melissa mají svůj původ datovaný již od roku 1979, kde jejich inspirací byly rybářské boty. Co jsou tyto rybářské boty a jaké další tajnosti skrývá tato voňavá láska… To se dozvíte právě dnes

Melissa jsou naše láska, už od samého začátku. Tyto voňavé boty mají dlouhou historii a my jsme šťastní, že v té dlouhé historii jsme i my. Na Differentu jsme Melissky měli jedny z prvních na našem e-shopu a to se psal rok 2010. Páni, ty roky letí… Proto jsme rádi, že nás, vás a všechny kolem právě tyto originální boty baví. Máte je rádi a my vám vždy můžeme nabídnout to nejlepší, z aktuálních kolekcí.

Kromě jejich původu jsou boty Melissa zajímavé svým vzhledem, vůní a také materiálem. Kdo zná tuto značku ví, že typickým poznávacím znamením je žvýkačková vůně. Ta již od začátku neodmyslitelně k Melissám patří.

Jako další výhodou je unikátní materiál #Melflex. Ten vám zaručí právě tu slíbenou jedinečnost těchto bot. Proč? Krásně se přizpůsobí vaší noze. Proto vám budou padnout jako ulité.

Teď už je jen a jen na vás, abyste si vybrala tu pravou, i levou pro vás? Voňavé boty #Melissa v plné své kráse:

Móda a styl je hodně oblíbené téma. Každá žena se snaží být krásná a mi Vám zkusíme pomoci. Přinášíme videa z přehlídek, tipy na oblečení, které by Vás mohlo zaujmout a spousty dalšího.

Zapojte se do dění a zanechte pod příspěvkem komentář, nebo názor.