Víte jakou podrážku mají boty Ipanema? Čím se tato bota proslavila a odkud pochází? Tyto i mnoho dalších otázek vám dnes zodpoví Simča, která zjistila to nej o této značce.

Ipanemy jsou u nás již poměrně známé. Ještě aby nebyli, když světlo módního světa poprvé spatřily v roce 2001. Název této značky a výrobu zajišťuje společnost Grendene, která je známá tím, že pod její křídla spadají značky jako je například Melissa, Zaxy a spousty dalších..

Společnost Grendhene má sídlo v Brázili, proto boty Ipanema mají ten pravý, brazilský nádech. Jsou živé, barevné a vyzařuje z nich opravdu pozitivní energie – opravdu to funguje!

Pojmenování značky má zajímavou historii. V Brazílii jisto jistě znáte město Rio de Janeiro, které je především známé pro neutuchající a jednu velkou párty. Kromě neutuchajících radovánek má Rio také svou ikonickou pláž.

Když se řekne pláž, lidé se rozdělí na dva tábory – kamínky a písek. Písčité i kamenité pláža samozřejmě v Riu a celkově v Brazílii také najdete, ale co takhle pláž, která je vydlážděná? Ano, tato pláž je ikonická právě pro oblast Ria a to konkrétně v Calçadão. Tato pláž je typická pro svůj jedinečný vzhled, který najdete na boteh, pantoflích, žabkách od Ipanemy.

Móda a styl je hodně oblíbené téma. Každá žena se snaží být krásná a mi Vám zkusíme pomoci. Přinášíme videa z přehlídek, tipy na oblečení, které by Vás mohlo zaujmout a spousty dalšího.

Zapojte se do dění a zanechte pod příspěvkem komentář, nebo názor.